Menu
Your Cart

Preču piegādes un atgriešanas noteikumi

1. Visas preču cenas ir norādītas EUR iekļaujot nodokļus. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas, bankas maksājuma veikšanas komisijas, kā arī transporta iepakojuma izdevumi nav iekļauti norādītajā preces cenā.

2. Saņemot pasūtījumu ar kurjeru, pasūtīto preci var saņemt persona, kura ir veikusi pasūtījumu un apmaksu, vai arī, pasūtītājs norāda citas personas vārdu un uzvārdu, kura ir tiesīga saņemt šo pasūtījumu pasūtītāja vietā, ierakstot komentārā pasūtījuma formēšanas laikā vai nosūtot šādu informāciju uz e-pastu. Saņēmējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu.

3. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

4. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces vizuālai pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

5. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. Pārdēvējām atpakaļ atsūtītajai precei jābūt tādā pašā kvalitātē, kāda ir bijusi tās saņemšanas brīdī. precei nedrīkst būt lietota, jābūt saglabātiem visiem ražošanas marķējumiem un iesaiņojumam.

6. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.

7. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

8. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam www.biolana.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas (izņemot piegādes, bankas komisijas un transporta iepakojuma izmaksas). Interneta veikals atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

9.Veidlapu varat aizpildīt pārejot uz linku https://www.biolana.lv/index.php?route=account/return/add